Informujemy, że wykorzystujemy dane zapisane za pomocą plików cookies. Służą one lepszemu dostosowaniu naszej oferty do Państwa potrzeb. Można je wyłączyć, modyfikując ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ukryj komunikat

treść allerta


DlaDucha.pl >> O nas

O nas

DlaDucha.pl to katolicka księgarnia internetowa, w której sprzedawane są e-booki i audiobooki. Publikacje dostępne są w formatach EPUB, MOBI oraz PDF do pobrania i odczytania na czytniku e-książek, tablecie, smartphonie, komputerze. Audiobooki dostarczane są w formacie MP3.

Oferujemy e-publikacje dobre dla ducha. Oznacza to, że treści publikowane w serwisie wybieramy ze szczególną starannością. Kierujemy się wartościami chrześcijańskimi, dlatego proponujemy publikacje, które pomogą Wam spojrzeć na rzeczywistość z innej perspektywy – perspektywy wiary. Nasze zbiory nie ograniczają się jedynie do publikacji chrześcijańskich – znajdziecie tutaj szereg pozycji z innych dziedzin życia, które łączy jedno – wszystkie warto przeczytać.

Jesteśmy miłośnikami książek, od pewnego czasu również w ich elektronicznych wydaniach. Wierzymy, że wartościowa książka może zdziałać wiele dobra w życiu każdego człowieka. Wychodząc naprzeciw czytelnikom szukającym dobrych treści, stworzyliśmy DlaDucha.pl.

Zależy nam, aby serwis był funkcjonalny i nowoczesny, dlatego przygotowaliśmy szereg udogodnień. Oto niektóre z nich:

  • Wirtualna Biblioteka, w której przechowasz wszystkie zakupione publikacje.
  • Możliwość wysyłki plików bezpośrednio na Kindle.
  • Program Punktowy – każdą wydaną złotówkę wymienimy na punkty, które przekładają się na atrakcyjne zniżki (do 10%) na zakup książek.
  • Podział na ciekawe i przejrzyste kategorie, które ułatwią znalezienie tego, czego szukasz.

Mamy też niespodziankę – wszyscy czytelnicy, którzy zarejestrują się w księgarni i zamówią newsletter, otrzymają od nas 3% rabatu na start!

Zapraszamy do współtworzenia serwisu poprzez dodawanie opinii o zakupionych produktach oraz do zgłaszania swoich sugestii: zarówno tych dotyczących funkcjonowania serwisu jak i jego zawartości. Jeżeli brakuje Ci jakiejś publikacji i chcesz byśmy poszerzyli zbiory księgarni o tę właśnie konkretną książkę czy audiobooka, prosimy o kontakt.

 

Zachęcamy również do dołączenia do nas na Facebooku