Informujemy, że wykorzystujemy dane zapisane za pomocą plików cookies. Służą one lepszemu dostosowaniu naszej oferty do Państwa potrzeb. Można je wyłączyć, modyfikując ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ukryj komunikat

treść allerta


DlaDucha.pl >> Płatności

Płatności

Płatności w DlaDucha.pl realizowane są przez firmę PayU z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Marcelińskiej 90, 60-324 Poznań, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzona przez Sąd Rejonowy Poznań  Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000274399.
PayU jest firmą  z wieloletnim doświadczeniem oferującą szybkie i bezpieczne płatności internetowe. Świadczy o tym m.in. certyfikat PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard). Podstawą do otrzymania takiego dokumentu jest spełnianie światowych standardów pozwalających na skuteczną ochronę danych osobowych właścicieli kart płatniczych oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za ich pomocą.
PayU chroni wszelkie dokonywane transakcje poprzez:
  • Kodowanie SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer) – każda transakcja jest szyfrowana, co skutecznie chroni klienta i jego dane przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich.
  • Technologia 3D-Secure podnosi poziom bezpieczeństwa dokonywanych operacji płatniczych poprzez weryfikację kart płatniczych zanim zostaną użyte za pomocą specjalnego hasła.
W DlaDucha.pl za zakupy możesz zapłacić:
1. Wykonując błyskawiczny przelew internetowy bezpośrednio ze swojego konta bankowego (sposób najszybszy i przez nas polecany).
2. Za pomocą karty kredytowej (VISA, MASTER CARD).
Więcej informacji na temat sposobów płatności, znajdziesz w dziale Pomoc. Szczegółowy opis ochrony bezpieczeństwa transakcji znajduje się na stronie PayU
Obsługiwane płatności banków:
Alior BankAlior SyncBank PocztowyBank BGŻBank BPHCredit AgricoleCredit AgricoleCiti handlowyDeutsche BankEurobankGetin BankPłać z INGInteligoInvest BankKredyt BankmBankMeritum BankMillenium BankMultibankNordeaPKO Bank PolskiPKO SAPolbankRaiffeisenWBK