Informujemy, że wykorzystujemy dane zapisane za pomocą plików cookies. Służą one lepszemu dostosowaniu naszej oferty do Państwa potrzeb. Można je wyłączyć, modyfikując ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ukryj komunikat

treść allerta


DlaDucha.pl >> pomoc >> Reklamacje i zwroty

PomocReklamacje i zwroty

Reklamacje

Wszystkie publikacje w DlaDucha.pl objęte są gwarancją producenta. Jeżeli pobrany plik posiada usterki techniczne, klient ma prawo zareklamować towar. W ciągu 14 dni odpowiemy e-mailowo na zgłoszenie. Jeżeli zostanie ono rozpatrzone pozytywnie, otrzymasz po raz kolejny produkt najwyższej jakości. Reklamacje można zgłaszać za pomocą formularza reklamacji bądź pisząc na adres reklamacje(at)dladucha.pl. W przypadku kontaktu mailowego prosimy o podanie swoich danych osobowych, numeru zamówienia, którego dotyczy zgłoszenie oraz swojego telefonu kontaktowego.

Zwroty

Podstawą prawną zwrotów e-booków jest art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

Produkty sprzedawane w księgarni internetowej DlaDucha.pl mogą zostać zwrócone, jednak ze względu na swoją specyfikę – są to publikacje elektroniczne zapisywane na dysku kupującego – po pewnymi warunkami.

Produkt może zostać zwrócony w ciągu 14 dni od momentu zakupu publikacji pod warunkiem, że Klient nie pobrał (ani nie rozpoczął procesu pobierania) zakupionego produktu. W chwili pobrania rozpoczęcia pobierania, Klient traci prawo do zwrotu e-booka.

Jeżeli chcesz zwrócić zakupiony towar, wypełnij i prześlij do nas Formularz zwrotu. Na Twoje zgłoszenie odpowiemy w ciągu 14 dni.

 

Więcej informacji na temat naszej polityki zwrotów i reklamacji, znajdziesz w Regulaminie.

 

Wymagania systemowe