Informujemy, że wykorzystujemy dane zapisane za pomocą plików cookies. Służą one lepszemu dostosowaniu naszej oferty do Państwa potrzeb. Można je wyłączyć, modyfikując ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ukryj komunikat

treść allerta


DlaDucha.pl >> pomoc >> Twoje konto

PomocTwoje konto

W jaki sposób mogę pobrać darmowego audiobooka "Nie przegraj miłości! Listy do młodych"?

Chcąc otrzymać darmowego audiobooka, należy:

1. Posiadać aktywne konto w księgarni (jeżeli nie masz jeszcze konta w DlaDucha.pl - zarejestruj się!)
2. Kupić dowolną publikację z oferty Wydawnictwa Agape.

Po dokonaniu zakupów, audiobook będzie dostępny do pobrania w Twojej Bibliotece.
(maksymalnie w ciągu 24 h od momentu dokonania zakupów)

Rejestracja i logowanie

Rejestracja w DlaDucha.pl polega na wypełnieniu odpowiedniego formularza, w którym poproszony zostaniesz o podanie adresu e-mail oraz imienia. Podanie nazwiska jest nieobowiązkowe. Rejestrując się w serwisie DlaDucha.pl, użytkownik oświadcza, że podane dane są prawdziwe, że akceptuje Regulamin i Politykę Prywatności księgarni oraz że zobowiązuje się do ich przestrzegania. Niezbędnym elementem w procesie rejestracji jest podanie prawidłowego adresu e-mail, ponieważ prześlemy na niego specjalny link – po kliknięciu w niego bądź wklejeniu go w okno przeglądarki, Twoje konto będzie aktywowane wraz ze wszystkimi przywilejami, przede wszystkim 3% rabatem na wszystkie publikacje (jeżeli dodatkowo zapiszesz się na newsletter). Od tej chwili masz stały dostęp do swojego konta oraz wszystkich zakupionych publikacji w Bibliotece – wystarczy się zalogować za pomocą adresu e-mail i utalonego wcześniej hasła.

 

Czy muszę zakładać konto w serwisie, żeby dokonać zakupów?

Nie. Istnieje możliwość dokonania zakupów bez rejestrowania się na stronie księgarni, jednak z założeniem konta wiąże się wiele korzyści. Jedną z nich jest posiadanie własnej Biblioteki, w której przechowywane są wszystkie zakupione publikacje w różnych formatach. Rejestracja jest całkowicie darmowa, a w zamian otrzymasz atrakcyjne rabaty (więcej informacji poniżej). Własne konto w serwisie umożliwi Ci również korzystanie ze Schowka.

 

Dlaczego warto?

Rejestracja na naszej stronie nic nie kosztuje, a zyskujesz wiele. Możesz m.in.:

 • Kupować ze stałym 3% rabatem, który uzyskasz za zarejestrowanie się i wyrażenie zgody na otrzymywanie newslettera.
 • Bezpiecznie przechowywać pliki w naszym serwisie – jeżeli przypadkiem usuniesz książkę z komputera, zawsze możesz się zalogować i ponownie pobrać e-publikację.
 • Korzystać z funkcji Wyślij na Kindle.
 • Tworzyć kopie zapasowe dzięki opcji Wyślij na Dropboxa.
 • Mieć dostęp do własnych zbiorów w dowolnym czasie i miejscu – wystarczy się zalogować.
 • Oceniać zakupione e-książki, e-prasę, audiobooki.
 • Zyskać stałe zniżki na książki i audiobooki dzięki udziałowi w Programie Punktowym – po uzyskaniu odpowiedniej ilości punktów, możesz zwiększyć 3% rabat do 5% i 10%! 
 • Otrzymywać aktualne informacje o superpromocjach.

 

Biblioteka

Nasz serwis oferuje swoim Klientom możliwość przechowywania zakupionych produktów w wirtualnej bibliotece. Wystarczy się zalogować (bądź zarejestrować). Pod zakładką Biblioteka, znajdować się będą wszystkie zakupione dotychczas publikacje. Możesz z nich korzystać z dowolnego miejsca, wystarczy dostęp do Internetu. Własna biblioteka to nie tylko wygoda, ale także bezpieczeństwo – jeżeli przez przypadek usuniesz książkę z urządzenia, zawsze będzie ona dostępna dla Ciebie na koncie w księgarni DlaDucha.pl. Możesz je pobierać dowolną ilość razy i w dowolnym czasie oraz we wszystkich formatach, którymi dysponujemy.

Program Punktowy

Na czym polega Program Punktowy?

Zarejestrowanych użytkowników zapraszamy do wzięcia udziału w naszym Programie Punktowym. Zasady są bardzo proste. Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów otrzymujesz od nas stały rabat na zakup wszystkich publikacji, których będziesz dokonywać w DlaDucha.pl. Oferujemy trzy możliwe poziomy rabatowe:

 • Po zdobyciu pierwszych 100 pkt możesz dokonywać zakupów z 3% upustem. UWAGA! 3% rabatu uzyskasz od razu po zarejestrowaniu się, wystarczy podczas procesu zakładania konta zamówić newsletter!
 • Jeżeli liczba Twoich punktów przekroczy 300 zwiększa się również rabat, który od tej pory będzie wynosił 5%.
 • Po uzyskaniu 700 punktów, otrzymasz stały 10% rabat.

Każdorazowo po zalogowaniu się w serwisie, pojawiające się ceny będą uwzględniały aktualny próg Twojego rabatu.

 

Za co można uzyskać punkty?

Zasadniczo punkty otrzymujesz za kupowanie e-publikacji w DlaDucha.pl. Oprócz tego punktami nagradzamy inne Twoje aktywności. Punkty otrzymujesz za:

 • Zarejestrowanie się w księgarni i zamówienie newslettera – 30 pkt + 70 pkt. Jest to równoznaczne z uzyskaniem pierwszego 3% rabatu! 
 • Kupowanie publikacji. Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz jeden punkt.
 • Dodawanie opinii o zakupionych produktach (powyżej 300 znaków). Jedna taka opinia to 5 dodatkowych punktów na Twoim koncie.

Stan Twojego konta będzie widoczny po zalogowaniu w specjalnej tabeli rabatowej:

 Twoje punkty

Możesz w ten sposób śledzić liczbę punktów, aktualny poziom rabatu oraz dowiedzieć się, ile punktów musisz zebrać, żeby kupować jeszcze taniej. Ponadto pod zakładką Twoje punkty możesz na bieżąco sprawdzać, za co otrzymujesz gratyfikację oraz jakie możliwości zdobycia punktów jeszcze pozostały do wykorzystania.

 

Więcej informacji w uzyskasz, zaglądając do Regulaminu Programu Punktowego.

Reklamacje  i zwroty